Wednesday, January 24, 2018

Bukuri

+18/Femrat ankohen: 97% e meshkujve s’ia kanë idenë në shtrat, ja arsyet pse…

Meshkujt mendojnë se ata janë demi në të gjitha llojet e situatave, por duhet të pranojnë se bëjnë gabime të caktuara në shtrat. Shpesh ne femrat jemi fajësuar për shkak të ndërlikimit dhe që...

Foto/ Emily Ratajkowski nudo si në shekullin e 15-të! (Foto+18)

Ajo është e pranishme gjithmonë në Instagram, duke ekspozuar trupin e saj joshës. Por fotografitë që Emily Ratajkowski 26 vjeç postoi këtë të shtunë, “çmendën” fansat duke bërë shumë bujë. Ajo ishte plotësisht nudo, flokët dhe...

10 gjërat që nuk të interesojnë më pasi ke kaluar 30 vjet

Kur je adoleshente deri në të njëzetat, çdo gjë e përjeton më shumë se në çdo moshë. Është hera e parë për shumë përvoja që u ndodh të gjithëve para se të rriten. Por, ndërsa...

Asnjë fund nuk po ia zë të pasmet më Anastasias

Rusja, Anastasia Kvitko njihet si një ndër femrat me linjat më bombastike në botë. Në llogarinë e saj në Instagram, Anastasia e cila njihet edhe si rivalja e Kim Kardashian llogarin 7.6 milionë ndjekës E për...

Nuk ndalet modelja shqiptare, heq sërish mbathjet dhe del ‘nudo’ për PLAYBOY (Foto18+)

Modelja shqiptare, Iris Shala, ka dalë me një set të ri fotografik, ku shihet mjaft joshëse. Ajo është fotografuar nga Michael Tabarosky. Në të kaluarën, Shala ka pozuar edhe për revistën e njohur Playboy. Ajo njihet edhe...

Flet Eliona: Në 2XL më zgjodhi Turi pasi më pa topless!

Eliona Pitarka është aktorja më e re në kastin e emisionit të humorit ‘Apartamenti 2XL’, ku u bë pjesë nga kërkesa e producentit Turjan Hyska. Para se të fillonte eksperiencën si aktore, ajo u bë...

Video/ “E dua këtë burrë më shumë se fjalët që mund ti them”

Kështu ka thënë me pak fjalë Gigi Hadid kur ka folur për të dashurin e saj Zayn Malik i cili shënoi ditëlindjen e tij të 25’të. Gigi dhe Zayn tashmë janë çift dhe Gigi ka...

I dashuri në Dubai, ajo namin në Maldive

Në Instagram tregon se është një tifoze e “zjarrtë” e Manchester United. Kjo duket edhe nga ngjyrat e përzgjedhura për fotografitë nga Maldivet. Bëhet fjalë për Jena Frumes, e dashura e lojtarit Jesse Lingard. Ajo...

Ju kujtohet Paloma e Diegos? Ja si duket ajo sot

Aktoren e telenovelave Silvia Navarro e njohim të gjithë për rolin e saj si Paloma në serialin “Kur ti të jesh e imja”. Ajo është në një marrëdhënie me Gerardo Casanova, nënkryetar i ‘Disney...

Dalin mesazhet private të modeles shqiptare, burri miliarder i kërkon “divorcin”

Modelja shqiptare Emina Cunmulaj prej disa ditësh kërkon të presë flokët e saj. E për këtë i është drejtuar ndjekësve të saj në Instagram. Mirëpo, ajo ka lënë në fund të pyesë bashkëshortin e saj...