Wednesday, January 24, 2018
Home Jetë&Stil

Jetë&Stil

Festat, si të darkoni pa u mërzitur shumë për peshën

Strategjitë dhe truket për të mos u sakrifikuar gjatë darkës së festës, por edhe duke bërë kujdes me kilet. Nuk mund të bëhet asgjë: sezoni i Krishtlindjeve është një vrasës i vërtetë për linjat dhe...

Dhjetë fotografitë me të cilat Anastasya ka çmendur fansat

Ka arritur të krahasohet me Kim Kardashian shkak i linjave të saj perfekte trupore. Anastasya Kvitko, gjatë vitit 2017 ka qenë njëra ndër femrat më të komentuara në botën e showbizit të huaj. Duke qenë shumë...

Kujdes! Celulari juaj mund t’ju vrasë

Teknologjia është gjithandej, smartphone-i, laptopi apo desktopi janë të pashmangshëm në ditët e sotme, duke na lehtësuar punë, por edhe duke na kërcënuar seriozisht shëndetin. Përdorimi i këtyre paisjeve teknologjike shkakton dhimbje qafe, dhimbje koke,...

Shpërthen Iris Shala, pozon topless

Modelja shqiptare duket se ka filluar angazhimet në projektet e reja. Iris Shala është një ndër modelet shqiptare që karrierën e zhvillon në arenën ndërkombëtare.   Por, ka kohë që nuk e kemi parë në ndonjë...

Fejohet Joni/ Ardit Gjebrea krushk me biznesmenin e PD

Dy duar, dy unaza dhe shumë dashuri , ky është perceptimi nga postimi i fundit i Jon Gjebreas në Insatgram ku duart e tij dhe të të dashurës Merlin qëndrojnë njëra sipër tjetrës. Kjo foto...

Mbesa e Nishanit kërkon burrë shqiptar, bën deklaratën befasuese (Video)

Në emisionin “Top Show”, e njohura si mbesa e ish Presidentit Bujar Nishani, modelja sexy Beniada Nishani ka folur për raportin e saj me meshkujt. Ajo ka realizuar pa fund sete fotografike ku shfaqet ekstremisht e...

Ish e dashura e pilotit: Seksi tresh më ka bërë të bie nga pesha,...

Modelja 26-vjeçare, Veronika Vale, ish e dashura e kampionit të Formua 1, Ljuis Hamilton, ka folur për mediat britanike, edhe për arsyet e rënies së saj nga pesha. Për “The Sun”, modelja rrëfehet se...

Mbani erë të keqe aty poshtë? Këto janë 4 arsyet pse zona juaj intime...

Ndieni që herë pas here mbani erë të keqe në zonën tuaj intime dhe sekrecionet nuk kanë ngjyrë normale? Ka disa arsye dhe shkaktarë që sjellin këto çrregullime dhe aromat e këqija në pjesët tuaja...

Ja kush është vajza e vetme shqiptare që ka avion privat (Foto)

Ajo është e vetmja vajzë shqiptare që ka një avion privat! Po flasim për modelen me famë botërore, Emina Cunmulaj, e cila është e martuar më miliarderin Sam Nazarian.

Tre veshjet më të mira për festa

Festat janë një nga eventet më të rëndësishme për ne, në të cilat jo vetëm kalojmë mirë, por gjithashtu krijojmë edhe kontakte të reja. Por janë të shumtë ata meshkuj të cilët stresohen për...