Loading...
Home Jetë&Stil

Jetë&Stil

Historia që po çmend rrjetin/ Zihet me burrin për të fshehur dashnorin, por më...

Mediat e huaja raportojnë se një gjermane 38-vjeçare ka qenë e vëmendshme për të mos zbuluar të dashurin e saj në kohën kur në banesë vjen burri i saj. Gruaja ka fshehur të dashurin në...

VIDEO/ I dërgon foto nudo dashnores, ja çfarë i ndodh vlonjatit të martuar

Një 35-vjeçar i martuar kishte nisur një lidhje me një vajzë 25-vjeçare. Sipas gazetarit të “Aldo Morning Show” vajza i ka kërkuar atij një foto nudo dhe ai ia ka dërguar. Ky ka qenë edhe...

Këto janë gjërat ‘skandaloze’ që bëjnë femrat kur janë vetëm

Të gjitha femrat e dinë plotësisht atë që bëjmë kur jemi vetëm, apo jo? Pretendojmë sikur po qajmë në mënyrë që të shikojmë në pasqyrë si dukemi kur qajmë… Madje aktrojmë aq bukur sa meritojmë...

Shenjat që nuk i dini e ju tregojnë që jeni të shëndetshëm

“Iniciativa e shëndetit” është e njohur në mbarë botën si një organizatë që ka një qasje alternative ndaj çështjeve shëndetësore, transmeton Klan Kosova. Mjekët që punojnë në Iniciativën e Vërtetë të Shëndetit përpiqen të ulin...

Super-dieta më e mirë me mollë, 1 kg më pak në 1 javë!

Mbipesha është një nga problemet më të mprehta të shoqërisë moderne. Njerëzit shpenzojnë kohë dhe para për të hequr kilogramët e fituar me kalimin e kohës. Mënyra e keqe e të ushqyerit dhe mungesa e...

VIDEO/ Zbulon se i dashuri ishte i martuar, vajza në Tiranë habit me veprimin...

Një vajzë nga Tirana prej kohësh ishte në marrëdhënie me një djalë. Por së fundmi duket se ka zbuluar detaje aspak të këndshme nga jeta e tij. Sipas gazetares së “Aldo Morning Show”, vajza...

VIDEO/ Studentia në Vlorë del për darkë me shoqet, kur zgjohet në mëngjes e...

Një studente e cila kishte dalë për darkë me shoqet dhe të dashurit e tyre duket se ka përfunduar si mos më keq. Sipas gazetarit të “Aldo Morning Show” vajza nuk mban mend asgjë nga...

VIDEO +16/ 3 mijë njerëz i shkojnë 19 vjeçares në hotel për të bërë...

Një blogere adoleshente me shumë mundësi nuk e priste që pas postimit të saj në rrjetet sociale ku ofronte seks falas, të paraqiteshin plot 3,000 njerëz të panjohur. 19 vjeçarja e njohur si Ye Mouyi...

Sëmundja që nuk mund të shërohet

Edhe pse dihet botërisht që klori i përdorur në pishina eliminon bakteret, viruset dhe mikrobet të tjera, për fat të keq ka patogjene shumë agresive që mund të rezultojnë të jenë një kërcënim i...

Ja anët djallëzore të çdo shenje Horoskopi

Që Luani është krenar, Gaforrja e ndjeshme dhe Demi posesiv është e shkruar në yje. Ndërsa këtu është shkruar ana e errët e çdo shenje horoskopi nga astrologia britanike Stella Hyde. Ajo shpjegon që...