Loading...
Home Histori Rozë

Histori Rozë

VIDEO/ Studentia në Vlorë del për darkë me shoqet, kur zgjohet në mëngjes e...

Një studente e cila kishte dalë për darkë me shoqet dhe të dashurit e tyre duket se ka përfunduar si mos më keq. Sipas gazetarit të “Aldo Morning Show” vajza nuk mban mend asgjë nga...

VIDEO +16/ 3 mijë njerëz i shkojnë 19 vjeçares në hotel për të bërë...

Një blogere adoleshente me shumë mundësi nuk e priste që pas postimit të saj në rrjetet sociale ku ofronte seks falas, të paraqiteshin plot 3,000 njerëz të panjohur. 19 vjeçarja e njohur si Ye Mouyi...

FOTO/ Bleona Qereti lë nam sërish, shfaqet thuajse nudo në tapetin e kuq të...

Kjo nuk është hera e parë që Bleona Qereti bën bujë në mediat ndërkombëtare për shkak të veshjes së saj. Në 2014-ën, teksa u shfaq në tapetin e kuq të çmimeve AMA, Bleona ishte...

STATISTIKA/ Ja sa shpesh masturbohen femrat

Sa janë vajzat dhe gratë që e pranojnë publikisht se masturbohen? Me siguri më pak se meshkujt, të cilët nuk e vrasin mendjen ta pranojnë një gjë të tillë. Por një studim i fundit ka...

FOTO/ Italiania u zhvesh dhe i kërkoi seks, aktori shqiptar nuk dinte çfarë ti...

Gjatë intervistës sot në "Xing me Ermalin", Gent Hazizi ka treguar edhe për kohën kur shkoi në Itali, aty ku kishte njohur një vajzë, më të madhe se ai në moshë e cila i...

”Haja dru çdo ditë”, Gerta Heta tregon historinë shokuese si dhunohej sistematikisht nga partneri

Të gjithë nostalgjikët e radios nuk mund të mos e njohin Gerta Hetën, folësja dhe moderatorja e njohur mund të konsiderohet pa frikë një prej zërave më të rëndësishëm radiofonikë të këtyre 10 viteve...

Njihuni me fshatin bordello në Shqipëri

Shqipëria është vendi i çudirave. A e dini se në vendin tonë ekziston një fshat me tradita vërtetë të çuditshme, i cili njihet njihet si vendi i lirisë seksuale, ku çdo burrë ka shkuar...

Del një FOTO nudo e Klaudia Pepës, çmendet rrjeti! Ja me kë e festoi...

Klaudia Pepa nuk di të ndalet për sa i përket fotografive provokuese. Balerina e suksesshme kësaj here ka postuar një foto ku shfaqe e gjitha lakuriq, teksa mban një shishe shampanjë në dorë. Duket se...

Ilda Bejleri flet për lidhjen me deputetin: E kam…

E ftuar në studion e moderatores Rudiana Majistari ka qenë sot Ilda Bejleri. Moderatorja sportive teksa ka folur për projektet më të reja që ka në plan të sjellë në ekran ajo nuk i shpëtoi...

VIDEO/ I kishte të dashura të dyja, djali nga Korça fut vajzat në sherr:...

Një djalë nga Korça, i cili kishte njëkohësisht dy të dashura në gjimnaz, i ka futur këto të fundit në sherr. Sherri mes tyre ka degjeneruar me grushte ditën e hënë, ndërsa duket se jo...