Basha do Tahirin në burg. Të tjerë duan Bashën në burg.

0
Loading...

Zv. ministri i Mbrojtjes Petro Koçi ka reaguar pas kërkesës së përsëritur të kryeopozitarit Lulzim Basha për arrestimin e Saimir Tahirit, Vangjush Dakos, Qazim Sejdinit dhe të ministrave të korrupsionit Arben Ahmetaj, Damian Gjiknuri, Ilir Beqja etj.

Koçi shkruan se Basha është bërë një kopje qesharake e Berishës, që vendos për ata që duhet të shkojnë në burg dhe ata që duhet të vijnë në qeveri.

“Basha do Tahirin në burg. Të tjerë duan Bashën në burg. Vendimet i merr drejtësia dhe jo turmat zoti Basha! Basha ështe bëre kopje qesharake e Berishws. Eshte kthyer nw gjyqtar e prokuror. Vendos se kush qenka për burg dhe kush qenka për karrige në qeveri”, thotë zv.ministri Koçi.

Loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here