A shkohet kështu në festë? (Foto +16)

0
loading...

Vajzat e programit TOWIE e dijnë shumë mirë se si të luajnë me veshjet ose… zhveshjet.

Kështu që yjet bukuroshe u shfaqën tepër provokuese për ditëlindjen e Bobby Norris, ku Lydia Bright dhe Amber Dowding tërhoqën vëmendjen me uniformat e tyne të pazakonta.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here