LATEST ARTICLES

Gruaja nga Shkodra: Nuk po arrij të fle pas asaj që...

Ka njerëz që besojnë në magji, e të tjerë që këtë e quajnë “çmenduri” e prapambetje. Një grua beson se i kanë mallkuar shtëpinë...

Ja 12 gabimet që djemtë i bëjnë në instagram kundrejt vajzave

Asnjë vajze nuk i pëlqen këto 12 gabime që bëni ju! Instagrami është padiskutim rrjeti social më i përdorur dhe është fakt që shumë...

”Haja dru çdo ditë”, Gerta Heta tregon historinë shokuese si dhunohej...

Të gjithë nostalgjikët e radios nuk mund të mos e njohin Gerta Hetën, folësja dhe moderatorja e njohur mund të konsiderohet pa frikë një...

Yjet flasin për ty/ Horoskopi, 19 shkurt 2018

Dashi Sa vështirë sot për të bërë edhe gjërat më elementare! Është Marsi ai që jua turbullon idetë e sjell pështjellim, dujke iu bërë konfuzë...

VIDEO/ Me 114 km/orë në rrugën e Kavajës, i riu ‘fluturon’...

Një i ri është kapur nga policia duke udhëtuar me 114 kilometra në orë në një zonë ku shpejtësia maksimale duhej të ishte 40...

Njihuni me fshatin bordello në Shqipëri

Shqipëria është vendi i çudirave. A e dini se në vendin tonë ekziston një fshat me tradita vërtetë të çuditshme, i cili njihet njihet...

Besëtytnia: Ja çfarë ju ndodh nëse prisni thonjtë natën…

Njerëzit që në lashtësi kanë nisur të besojnë në ngjarje që duke mos ditur t’i japin shpjegim, këtë të fundit e kanë gjetur në...

5 të plagosur më armë zjarri në qender të qytetit

Gjashtë persona kanë mbetur të plagosur nga ngjarja e rëndë. 5 kanë mbetur të plagosur nga përdoimi I armëve të zjarrit dhe një përson...

FOTO/ Goditje e fuqishme ndaj trafikut të drogës, sekuestrohen 25 kg...

Shkatërrohet ‘supermarketi’ i shitjes së heroinës në Komo. Një ditë më parë u tha se ishin 17 kilogramë heroinë, por sot mediat vendase shkruajnë...

Lajme të mira nga moti, por në mbrëmje gjithçka do të...

Moti dominohet nga kthjellime dhe vranësira të herë pas hershme në të gjithë vendin. Pasditja dhe mbrëmja vijojnë me kthjellime të shkurtra dhe vranësira të...